שקדיה

מבצע

סירופ יאקון אורגני

סירופ יאקון, תחליף טבעי לסוכר, בעל יתרונות בריאותיים רבים! ממתיק בעל ערך גליקמי נמוך, מכיל רמות גבוהות של סיבים תזונתיים (FOS). בעל מתיקות בטעם קרמל. יכול להוות תחליף אטרקטיבי לסטיביה!!!

יצרן:Ecoandino
מק''ט:97337
מחיר לפני הנחה:64.90 ₪
מחיר באתר:59.00 ₪

חזרההוסף לסל

לפרטים נוספים ניתן לפנות ללינק הבא : https://www.yacon.co.il

חלק מהיתרונות הבריאותיים של היאקון כוללים את יכולתו לווסת את רמות הסוכר בדם, להוריד את רמות הכולסטרול "הרע", לעזור לירידה במשקל, להוריד את לחץ הדם, לשפר את בריאות הכבד, למנוע סוגים מסוימים של סרטן, להגביר את בריאות העיכול ולחזק את המערכת החיסונית.

 

הסירופ שמופק מהיאקון הוא אינו סינטטי הוא אורגני אמיתי ובאופן טבעי נמוך בקלוריות והן במדד הגליקמי, שתי טענות שהפכו את היאקון לבחירה מתפתחת בקרב משקי בית כתחליף לסוכר. תוכן ה- FOS ביאקון לא יכול להיות מעוכל לחלוטין, מה שהופך אותו לאידיאלי כסיבים תזונתיים. יאקון מסייע בתסיסת חיידקים מועילים במעיים כדי לשפר את העיכול ולמנוע עצירות.

 

היאקון אידיאלי לחולי סוכרת, וביכולתו לווסת אתרמות האינסולין, הורדת כולסטרול, הורדת סוכר בדם, ומכיל רק שליש הקלוריות שבסוכר. מתוק כמה שזה טעים, הוא יכול למנוע עששת, ומשמש כפריביוטיקה טבעית.

 

סגולות שורש יאקון נשמעות למרחוק עד כדי כך שאומץ כבר בשנות השמונים לצריכה המונית בניו זילנד ויפן, שם מנצלים את השפע המבורך הטמון גם בעלי יאקון ולא רק בשורש עצמו. אכן, אמת היא כי היאקון עוצמתי כל כך עד כי כל חלקיו מסוגלים לתרום באופן ניכר לבריאות.

 

יאקון - המכונה לעתים קרובות "תפוח האדמה הפרואני".  שורש הייקון מכיל את החלק המתוק שלו ואת סיב מסיס שנקרא fructo-oligosaccharides או FOS שורש זה נאכל בדרך כלל גלם. פרוס כמו תפוח, טעם של יין מתקתק או כרמל.